JK8750C-13095 Automatyczna maszyna do szycia szablonów bezolejowych z głowicą obrotową
Krótki opis:
7. Standaryzacja produkcji, jednolity i piękny produkt końcowy.
  • Termin płatności::T/T, L/C
  • Port::Ningbo/Szanghaj
  • Szczegóły produktu
    Tagi produktów
    Model JK8750C-13095 JK8750C-13095/J
    Zakres szycia (mm) 1300(X)×950(Y)mm
    Rozmiar blatu stołu 2100×2475 mm
    Zakres cięcia laserowego 1020×950 mm
    Promień X 1600/1800 mm
    Płyta pomocnicza 800/1000 mm
    Rodzaj ściegu Wzór ściegu 301 jednoigłowego
    Maksymalna prędkość 3600 obr./min
    Długość ściegu 0,5-12,7 mm
    Rodzaj igły DB×1 (#8) 7#-14#
    Typ haka Dwustronny, obrotowy hak z pełnym obrotem
    Zakres regulacji stopki pośredniej Wysokość podnoszenia: 20 mm Skok: standardowy 4 mm
    Metoda wprowadzania programu USB
    Format pliku DXF AI PLT DST itp.
    Tryb przechowywania szablonu Typ zacisku pneumatycznego lub typ kompresji
    Woltaż 220V
    Ciśnienie powietrza 0,4-0,6 MPa
    Moc 750 W 850 W